Om oss

Vi är din partner från bolagsstart till årsredovisning och deklaration. Vi stöttar dig så du kan driva, utveckla och effektivisera ditt företag på bästa sätt, antingen genom en komplett ekonomilösning eller med punktinsatser och rådgivning där det behövs.

Vi kan förenkla processer för dig som företagare och för att minska risken för fel och spara tid arbetar vi med digital hantering av underlag vilket också ger en säker lagring av ditt material.

Sara Björk

Ekonom, styrelseordförande
sara.bjork@s-ekonomi.se

Tobias Backman

Ekonom, styrelseledamot
tobias.backman@s-ekonomi.se

Ylva Hellström

Redovisningsekonom
ylva.hellstrom@s-ekonomi.se

Matilda Persson

Redovisningsekonom
matilda.persson@s-ekonomi.se

Jasmin El-Masri

Redovisningsekonom
jasmin.el-masri@s-ekonomi.se

Oskar Ahnsäter

Redovisningsekonom
oskar.ahnsater@s-ekonomi.se

Halime Mehanja

Redovisningsekonom
halime.mehanja@s-ekonomi.se

Albin Hevius

Administratör
albin.hevius@s-ekonomi.se

Johanna Eriksson

Kontorsassistent
johanna.eriksson@s-ekonomi.se

Sara Amiri

Redovisningsekonom
sara.amiri@s-ekonomi.se

Ann-Charlotte Bjervner

Redovisningsekonom
ann-charlotte.bjervner@s-ekonomi.se

Desirée Lundblad

Redovisningsekonom
desiree.lundblad@s-ekonomi.se

Annika Lundström

Lönekonsult
annika.lundstrom@s-ekonomi.se

Joakim Karlsson

Marknadsansvarig
joakim.karlsson@s-ekonomi.se

Lusy Kamarashka

Redovisnings- och lönekonsult
lusy.kamarashka@s-ekonomi.se

Carola Karakas

Redovisningsekonom
carola.karakas@s-ekonomi.se

Jimmy Lidsell

Redovisningsekonom
jimmy.lidsell@s-ekonomi.se

Kajsa Norlin

HR
kajsa.norlin@s-ekonomi.se

Christer Backman

Affärsjurist
christer.backman@s-ekonomi.se

Villkorslöst möte

Villkorslöst möte