Om oss

Vi är din partner från bolagsstart till årsredovisning och deklaration. Vi stöttar dig så du kan driva, utveckla och effektivisera ditt företag på bästa sätt, antingen genom en komplett ekonomilösning eller med punktinsatser och rådgivning där det behövs.

Vi kan förenkla processer för dig som företagare och för att minska risken för fel och spara tid arbetar vi med digital hantering av underlag vilket också ger en säker lagring av ditt material.

Sara Björk

Ekonom, styrelseordförande
E-mail: sara@s-ekonomi.se

Tobias Backman

Ekonom, styrelseledamot
E-mail: tobias@s-ekonomi.se

Joakim Karlsson

Marknadsansvarig
E-mail: joakim@s-ekonomi.se

Ylva Hellström

Redovisningsekonom
E-mail: ylva@s-ekonomi.se

Carina Forsberg

Redovisningsekonom
E-mail: carina@s-ekonomi.se

Emilia Forsberg

Ekonomiassistent
E-mail: emilia@s-ekonomi.se

Lusy Kamarashka

Redovisnings- och lönekonsult
E-mail: lusy@s-ekonomi.se

Sara Amiri

Redovisningsekonom
E-mail: sara.amiri@s-ekonomi.se

Christer Backman

Affärsjurist
E-mail: christer@s-ekonomi.se

Villkorslöst möte

Villkorslöst möte