Om oss

Vi är din partner från bolagsstart till årsredovisning och deklaration. Vi stöttar dig så du kan driva, utveckla och effektivisera ditt företag på bästa sätt, antingen genom en komplett ekonomilösning eller med punktinsatser och rådgivning där det behövs.

Vi kan förenkla processer för dig som företagare och för att minska risken för fel och spara tid arbetar vi med digital hantering av underlag vilket också ger en säker lagring av ditt material.

Sara Björk

Ekonom, styrelseordförande
sara.bjork@s-ekonomi.se

Tobias Backman

Ekonom, styrelseledamot
tobias.backman@s-ekonomi.se

Ylva Hellström

Redovisningsekonom
ylva.hellstrom@s-ekonomi.se

Carina Forsberg

Redovisningsekonom
carina.forsberg@s-ekonomi.se

Sara Amiri

Redovisningsekonom
sara.amiri@s-ekonomi.se

Matilda Persson

Redovisningsekonom
matilda.persson@s-ekonomi.se

Lusy Kamarashka

Redovisnings- och lönekonsult
lusy.kamarashka@s-ekonomi.se

Christer Backman

Affärsjurist
christer.backman@s-ekonomi.se

Pernilla Nordgren

Redovisnings- och lönekonsult
pernilla.nordgren@s-ekonomi.se

Joakim Karlsson

Marknadsansvarig
joakim.karlsson@s-ekonomi.se

Villkorslöst möte

Villkorslöst möte